Kulturní novinky v týdnu od 17. května

I další květnový týden 17. - 21. 5. pro vás připravujeme skoro na každý den nějakou kulturní událost :)
V úterý se pochlubíme, co se žáci napříč celým klavírním oddělením u svých učitelů naučili během distanční a částečně i prezenční výuky - záznam koncertu.
Ve středu zahajují studentky výtvarného ateliéru Kamily Nešporové Nelly Halamová a Jasmína Živcová výstavu svých fotografií s názvem "MY 2" v Kulturním domě Crystal - záznam vernisáže.
Čtvrtek bude ve znamení dalšího z pravidelných společných koncertů našich žáků a studentů napříč obory - záznam koncertu.
Páteční den bude věnován Koncertu vítězů pěvecké soutěže Lípy Cantantes - záznam koncertu v pátek.
Věříme, že si z této nabídky jistě každý vybere své oblíbené vystoupení, hezký týden.

Засновник

Ліберецький край